Як вибрати зручну оправу для медичних окулярів?

Як вибрати зручну оправу для медичних окулярів?

Найефективнішими вважаються окуляри, що виготовлені за індивідуальним рецептом пацієнта. Готові моделі створюють під стандартну міжзіничну відстань, тому вони підходять далеко не всім. Офтальмологи радять окремо купувати медичну оправу (наприклад тут https://kyivlinza.ua/catalog/opravy/) та лінзи. Індивідуальне виготовлення дозволяє оптику зробити розмітку лінз, щоб їх оптичний центр співпадав із центром зіниць. Це головна умова чіткого зору та швидкої адаптації до нових окулярів.

Як вибрати розмір оправи в каталозі інтернет-магазину?

Якими б стильними не були ваші окуляри, ви не зможете їх носити, якщо вони будуть перетискати скроні чи спадати при кожному поруху голови. Тому важливо знайти модель, яка надійно фіксуватиметься на обличчі, але не буде натирати перенісся чи тиснути на скроні. Якщо ви вперше обираєте засоби корекції зору, виміряйте три параметри свого обличчя:

  • Ширину від скроні до скроні;
  • Ширину перенісся;
  • Довжину від краю скроні до вуха.

Перший параметр потрібен, щоб вибрати правильний розмір оптики. Вона мусить бути на 3-5 мм ширше вашого обличчя. Другий важливий для комфортної посадки окулярів. Вузький міст натиратиме шкіру та залишатиме сліди на переніссі. Занадто широкий міст погано фіксуватиме оправу, вона сповзатиме до кінчика носа. Останній замір потрібен, щоб визначити оптимальну довжину дужки.

kdPtQXysBbxmEll0f2FKvnwDX8FEddRM7jBoMImPJaPdVD4d0bJ_WT1bjcqf6VgnS9P83SO45_1mHuZIhkp5rJU9POkNeIClUCYb_DHyW2S-HFCHZG93q_SPUHJUx8IwIZCDICXfvkN9TmJLXIfKEvU

Знаючи ці параметри, ви легко оберете зручний засіб корекції зору навіть в каталозі інтернет-магазину. Більшість магазинів вказують заміри в описі кожної моделі. Погляньте (зображення вище), як зручно вказані параметри обрамлення у каталозі оптики Київлінза. Обов’язково перевіряйте розміри оправи, коли забираєте її у поштовому відділені. Дізнатись розмір моделі можна за маркуванням на завушнику.

Як перевірити оправу в салоні оптики?

Якщо ви не впевнені, що зможете обрати потрібний розмір в інтернет-магазині, відвідайте салон оптики. Там ви приміряєте різні моделі та оберете ту, яка підійде за розміром, а також сподобається візуально. Переконайтесь, що обрана модель надійно тримається на обличчі.

Ознаки правильної посадки окулярів:

  • Вони торкаються шкіри у трьох місцях: перенісся, ліве та праве вухо;
  • Не залишають слідів на обличчі навіть після тривалого використання;
  • Нижня частина оправи не торкається обличчя;
  • Залишаються нерухомими, коли ви нахиляєте голову донизу.

Z7D6g14yZ2mGqE85NylIqjq6WT5kSR3o52-bTKloo2BMLga7mEmlwZS4jg33ASOHn5-c3kiWvPrBbnxdSJCSnNJLv6blSAajFiKdnYpuUnIZR354gLeuSdyWVa21wJ2ZczvRg3T-5JLF6XWUC2VbAqQ

Ще однією перевагою вибору оправи у салоні оптики є можливість відразу придбати лінзи та передати їх оптику для встановлення. Оптик проведе розмітку лінз, щоб визначити оптичний центр та інші параметри. Так ви отримаєте окуляри, які гарантують чіткий зір без оптичних ілюзій та надмірного навантаження на очі. А ще ви можете вибрати лінзи із поляризаційним покриттям, захистом від синього спектра та ультрафіолету.