Яку купити скляну перегородку в ванну

Яку купити скляну перегородку в ванну?

Скляна перегородка в ванну — невіддільна складова сучасних квартир, будинків та готельних номерів. І хоча скло — не єдиний матеріал, з якого можна виготовити легкі стіни для душової кабіни, саме йому найчастіше віддають перевагу покупці. На те є кілька причин:

 1. Скляні перегородки мають гарний вигляд.
 2. Сучасні виробники пропонують вибір кольорів, якщо прозорі стіни в душі покупцю не до вподоби.
 3. Завдяки великому вибору сучасної побутової хімії за такими поверхнями легко доглядати.
 4. Для ванної кімнати використовується не звичайне скло, а загартоване (товщиною 6-12 мм).
 5. Термін служби таких перегородок — більше 10 років.

Основні переваги загартованого скла:

 • Висока стійкість до механічних пошкоджень та ударів.
 • Мінімальне прилипання бруду та осідання конденсату.
 • Відсутність помутніння з часом.
 • Відсутність травм при розбиванні перегородки (вона розпадається на безпечну крихту).

Залишилось зрозуміти, як вибрати якісні перегородки. З задоволення поділимося нашими порадами.

660054a33ce71.webp

Як відрізнити якісне скло для душових від підробки

Ми з вами вже визначилися, що якщо вам треба купити скляну перегородку в ванну, краще вибирати із загартованого скла. А як же зрозуміти, що воно саме таким і є? Існує кілька способів:

 1. Подивитися на нього через поляризовані окуляри. Якщо ж їх немає, то просто зблизька під кутом — відблиск має бути нерівним, “рельєфним”.
 2. Знайти напис “Tempered” (“Загартований”).
 3. Повірити на слово виробнику/продавцю, але лише якщо він має гарну репутацію і видає гарантію на свій товар.

Також пам’ятайте, що скло загартовується не перед постачанням в магазин, а в процесі виготовлення перегородок для конкретного замовника. Вже після того, як зроблені всі заміри.

Такий порядок дій встановлено тому, що після сильного нагрівання з наступним різким охолодженням матеріал стане надзвичайно міцним і вже не піддаватиметься механічній обробці. Тож спочатку визначаються параметри майбутньої душової кабіни чи перегородки для ванни, потім вирізаються листи необхідного розміру, в них робляться всі необхідні отвори, шліфуються краї, і лише потім скло відправляється в піч.

Прозоре чи кольорове

Якісне скло може бути як прозорим чи суперпрозорим (діамант), так і кольоровим (затемнене, біле матове, бронза), з візерунком чи без нього. Якість не залежить від кольору, вона залежить від виробника та технології виробництва.

Якщо ви маєте невелику ванну кімнату, але хочете зробити в ній стильний, сучасний ремонт, зверніть увагу на суперпрозоре скло, також відоме як “діамант”. По-перше, такі перегородки мають основну перевагу, притаманну безбарвному матеріалу — вони “не крадуть” простір. По-друге, діамант має вишуканий блиск, тож ваша ванна кімната сяятиме цілодобово.

Важливе значення має й ціна. Якісне, товсте загартоване скло — матеріал довговічний, але недешевий. І всі додаткові характеристики (наприклад, антикорозійне покриття) ще більше його здорожчують. Але воно того варте.

Ознаки порядного продавця та підрядників

Порядний продавець, який відповідає за якість своєї продукції, завжди дає на неї гарантію. Так само як і серйозні спеціалісти з монтажу дають гарантію на свою роботу. Ідеально, якщо ви знайдете компанію, яка і виготовляє скло для ванної по індивідуальних замірах, і пропонує вибір якісної фурнітури для нього, і встановлює це все на об’єкті.

Наприклад, в Києві та Київській області все це робить компанія CUBE glass. Якщо ви живете в інших областях України, ви можете скористатися нашими порадами для пошуку продавців та спеціалістів з монтажу у своєму місті. Бажаємо, щоб ванна кімната вашої мрії стала реальністю!

660054e9cf93f.webp