Класичний квітковий букет чи композиція в коробці

Квіти – це універсальний знак уваги, який буде актуальним практично в будь-якій ситуації. Головне, подбати про правильне оформлення квіткової композиції. Наразі флористи пропонують великий асортимент різноманітних букетів. І найпопулярнішими його варіантами є класичні букета та композиції в коробці.

Якщо шукаєте як доставити квіти, зробити це ви можете разом з флористичною компанією «Marta Flowers». Тут букети складаються зусиллями професіоналів з багаторічним досвідом.

Переваги класичного букету

З класичними букетами знайомі всі. Вони ніколи не виходять з моди, тому замовляючи подібну композицію ви ніколи не помилитеся. Якщо говорити про основні переваги, то до них варто віднести:

  • швидкість – класичні букети можна дуже швидко оформити, тому попереднє замовлення не завжди потрібне, ви можете просто прийти в квітковий магазин та взяти участь в процесі складання композиції;
  • варіативність – класичні букети можуть бути великими й маленькими, довгими і короткими, широкими та вузькими, можна застосувати фантазію, щоб досягнути зовсім різних ситуацій;
  • великий вибір – загалом кількість квітів, з яких можна сформувати звичайний букет, більша ніж тих, які підходять для оформлення в коробці;
  • ціна – подібні композиції, як правило, значно дешевші.

Варто зазначити, що у такого варіанту є свої недоліки. Перш за букет важче транспортувати. Також потрібно подбати про наявність вази або іншої посудини, де квіти можна розмістити.

Переваги букету в коробці

Звісно ж букет в коробці є більш незвичним варіантом. Якщо ви вирішите зупинитися саме на ньому, то можете розраховувати на такі основні переваги:

  • зручність в транспортуванні – очевидно, що перевозити коробку з квітами значно легше ніж звичайний букет;
  • оригінальність – такий букет дійсно здатний здивувати своїм незвичайним зовнішнім виглядом;
  • тривалість – подібні квіткові композиції зберігаються довше через те, що всередині коробки можуть вставляти спеціальний оазис, які буде насичувати квіти вологою та зберігати їх свіжими;
  • догляд – квіти можна поливати прямо у коробці, спеціальної вази їм не потрібно.

Якщо говорити про невеликі недоліки, то квіти в коробці зазвичай дорожчі. Також такий букет не подаруєш, якщо побачення відбувається в ресторані. Він завеликий і буде в такому випадку тільки заважати. Це більш практичний варіант для якогось святкування.

Який варіант краще обрати

Який букет кращий – обирати вам. Важливо розуміти, що в різних ситуаціях їх актуальність може змінюватися. Люди, які люблять щось незвичайне, оцінять букет в коробці. Якщо ж близька людина не звикла до великих сюрпризів, можна зупинити свій вибір на класичному букеті. В будь-якому разі головне те, що ви вже приділяєте їй увагу.