Новий концепт смартфона з екраном, який складається і зсувається

Смартфон Tecno Phantom Vision V Concept не має дати виходу на ринок, але можна було побачити, що він збільшує свій екран до 10 дюймів.

На виставці CES 2023 було представлено кілька новинок, але рік тільки починається, і технологічній індустрії ще належить отримати багато інновацій.

Ідея цього часу – Techno Phantom Vision V Concept, модель, яка все ще є дуже цікавим концептом смартфона з розсувним екраном. Модель здається комбінацією Galaxy z flip і Z fold, в одному пристрої. Дивіться:

Модель має 11-шаровий екран, який, за словами компанії, що розробила його, забезпечує гнучкість і стійкість, тож, якщо відкрити смартфон із розсувним екраном, він матиме 10,1-дюймовий дисплей. Це відчуття планшета, але на мобільному телефоні.

Подібно до планшета у відкритому стані, пристрій має екран, на якому відображається інформація, команди камери, а також сповіщення. Це дуже схоже на те, що ми бачили в складних смартфонах від Samsung. На задній панелі також є потрійний набір камер для запису відео та фотозйомки.

Оскільки це все ще концепт, у Techno Phantom Vision V Concept присутні деякі технології, які наразі неможливо реалізувати на практиці. Його камера знаходиться врівень з корпусом смартфона з висувним екраном. Це спосіб створення смартфонів, який ніколи не зустрічався на ринку технологій, і йому також має знадобитися час (якщо це станеться), щоб вийти на ринок.

Модель не перша з розсувним екраном: найближче до продажу була модель Oppo X 2021 з таким екраном. OLED-панель вдається збільшити з 6,7 до 7,4 дюймів завдяки спеціальному шарніру.

Інші цікаві статті читайте на сайті https://oceanmedia.info.