Лампи для манікюру: різновиди та яку обрати

Робота майстром манікюру сьогодні – це популярний напрямок, до якого звертаються багато користувачів. Наразі доступні десятки, якщо не сотні курсів, пройшовши які, ви зможете гордо називати себе майстром манікюру. Як і будь-якому іншому майстру манікюру, крім досвіду та знань, необхідні інструменти, а одним з найголовніших серед них є лампа для запікання.

Лампу для манікюру можна придбати тут: https://amoreshop.com.ua/ua/lampy-dlya-manikyura/. Це спеціальний пристрій, який використовується для досягнення повного затвердіння матеріалу. Без цієї лампи вам не вдасться висушити гель-лак, тому якщо у своїй кар’єрі ви плануєте надавати послуги зі створення дизайнів та покриттів, варто задуматися над тим, щоб придбати лампу.

Купівля лампи для манікюру – на перший погляд, досить складне завдання, враховуючи широкий асортимент моделей, які доступні на ринку. Разом з тим, ознайомившись з описами популярних ламп, ви можете здивуватися, оскільки кожна окрема модель має свої власні особливості та характеристики, на які варто звернути увагу. Тож, яку саме лампу для манікюру слід обрати? Саме про це ми й поговоримо далі.

Як обрати хорошу лампу для манікюру та не помилитися з вибором

Якщо вам потрібно купити лампу для нігтів, скоріш за все, ви плануєте самостійно створювати покриття собі або надавати послуги майстра манікюру своїм клієнтам. Крім класичного набору інструментів, до якого входять щипці, пилочки, бафи та інше, вам обов’язково знадобиться асортимент гель-лаків, а також, звісно, лампа для фіксації. Наразі на ринку майстрів манікюру доступні дві варіації таких ламп:

Лед лампи використовуються у манікюрі відносно недавно, але вони швидко набрали популярність. Особливості таких ламп полягають у використанні LED-діодів, які є надійним джерелом випромінювання та мають великий ресурс. Діоди не потребують заміни, а швидкість висихання матеріалу в таких лампах значно швидша, ніж у випадку з ультрафіолетовими лампами. Однак, є й недоліки у таких моделей, зокрема, вища ціна в порівнянні з ультрафіолетовими лампами.

  • Ультрафіолетові UV лампи для манікюру.

Лампи такого типу використовуються для започаткування висушування полігелів та гель-лаків при створенні дизайнів. Принцип роботи такої лампи простий: в ній розміщено декілька ультрафіолетових ламп, які викликають полімеризацію нанесеного на нігтьову пластину матеріалу. Серед переваг ультрафіолетових ламп слід зазначити доступність та простоту використання. Що ж стосується недоліків, то лампи в ультрафіолетових приладах необхідно замінювати кожні 3-5 місяців, а час застигання матеріалу в такій лампі значно більший, ніж у новітніх LED-моделях.

Не дивлячись на те, що обидва типи ламп для майстрів манікюру використовують ультрафіолетове світло, світлодіодні лампи для манікюру наразі є найбільш поширеним явищем. Завдяки потужності діодів, матеріал в таких лампах застигає значно швидше. Крім того, вони не потребують постійних замін ламп завдяки великому ресурсу LED-діодів. Тому, якщо ви шукаєте хороші лампи для манікюру, радимо звернути увагу на LED моделі.