Як підібрати шампунь для різних типів волосся

Догляд за волоссям та шкірою голови – це необхідність, з якою стикається кожен користувач. Незалежно від того, фарбуєте ви волосся чи залишаєте його в природному кольорі – воно потребує догляду. Водночас сучасний ринок шампунів пропонує широкий асортимент засобів для різних типів волосся, через що можна легко заплутатися.

Коли ми говоримо про різні типи шампунів, маємо на увазі шампуні для жирного волосся або засоби, призначені для відновлення структури волосся після фарбування. Обрати, який саме ефект вам потрібен з огляду на стан волосся, це досить проблематичне завдання. Однак, озброївшись рекомендаціями фахівців, ви з легкістю зможете з ним впоратися. Тож, на що ж варто звернути увагу обираючи шампунь? Про це ми поговоримо далі.

На що звернути увагу обираючи шампунь

Як ми вже згадували раніше, сучасний ринок шампунів пропонує широкий асортимент різноманітних засобів для того чи іншого типу волосся. Серед представлених рішень можна знайти як засоби для боротьби з посіченими кінчиками, так і для сухого волосся. Водночас далеко не всі шампуні дійсно здатні реалізувати те, що пропонують.

Обираючи шампунь для щоденного використання, вам варто звернути увагу на декілька аспектів, а саме:

  • Тип шампуню

Якщо ви власник сухого волосся, то оптимальним рішенням для вас стане шампунь, створений спеціально для боротьби з сухістю волосся. Цей принцип працює аналогічно для всіх типів проблемного волосся.

  • Склад

У такому випадку нас цікавить сама мийна речовина шампуню, або, як його ще називають, детергент. Існує чимало різних детергентів з різним рівнем безпечності. Найшкідливіший – ТЕА Laureth Sulfate, далі за спаданням TEA Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Ammonium Laureth Sulfate, і найменш шкідливий – Ammonium Lauryl Sulfate.

  • Запах, колір та консистенція

Те, наскільки яскравий та ароматний шампунь залежить від того, скільки консервантів в ньому міститься. Що ж стосується густоти шампуню, то вона досягається завдяки використанню кухонної солі. Дійсно якісний шампунь повинен мати легкий вловимий аромат, помірну густину та білий або прозорий колір.

Для того, щоб обрати оптимальний шампунь саме для вашого волосся, ви можете завітати на сайт beauty-prof.com. Там на вас чекатиме широкий асортимент шампунів з різними характеристиками та особливостями. Що ж стосується пошуку якісного засобу для догляду за волоссям, то звернувши увагу на перелічені нами аспекти, ви з легкістю зможете відрізнити дійсно якісний засіб від того, що може нашкодити вашому волоссю та шкірі голови.