Сучасна сімейна стоматологічна клініка NikaDent Family

Коли потрібно лікувати зуби, багатьом з нас стає ніяково та страшно… Це недивно, враховуючи дитячі спогади про стоматологічне лікування. Але зараз ситуація стрімко змінюється, тож сучасна стоматологія в Одесі NikaDent Family готова запропонувати комфортне лікування для діточок та дорослих.

Чи дійсно сучасна стоматологія безболісна?

Хотілося би відповісти «ТАК!», але тоді це була би нахабна брехня. Незважаючи на усі винаходи, чимало процедур в стоматології можуть викликати дискомфорт. Та чи можливо його порівняти із муками, які раніше доводилося відчувати в кріслі стоматологів? Однозначно ні! Ось чому!

Знеболення

Практично всі процедури в стоматології (окрім мінімально інвазивних чи профілактичних) знеболюються. Тому навіть якщо ви відчуєте дискомфорт, він буде мінімальним і зазвичай не повʼязаним із болем.

Пацієнти можуть відчути тиск, тертя інструменту о поверхню зубів чи неприємний запах лікувальних засобів. Але це точно не про біль, яким раніше супроводжувалося стоматологічне лікування.

Максимальний комфорт

Стоматологія в Одесі NikaDent Family створює гостинну та мʼяку атмосферу, аби дорослі та діти могли розслабитися та довіритися експертам. Велику роль у цьому відіграє психологічний підхід, який застосовують стоматологи клініки. І це зменшує неприємні відчуття від втручань!

Можливість медикаментозного сну

Це незамінний помічник в лікуванні малюків до 4-5 років, які потребують тотального відновлення посмішки, дітей із психічними порушеннями або дітей, які були раніше психологічно травмовані стоматологами та не можуть попри все довіритися лікареві.

Також можливе лікування в медикаментозному сні для дорослих. Не варто соромитися, якщо вам страшно – ви заслуговуєте на найкраще лікування!

Експертність фахівців

Лікарі NikaDent Family – це стоматологи із досвідом від 7 років, науковці, які працюють у різних напрямах. Зокрема:

  • Дитяча стоматологія.
  • Терапевтична стоматологія.
  • Ортопедична стоматологія.
  • Хірургічна стоматологія.
  • Ортодонтія.

Також в команді працюють окремо анестезисти та лікарі анестезіологи-реаніматологи, які ведуть медикаментозні сни.

Лікарі NikaDent Family регулярно відвідують курси, майстер-класи, конференції зі стоматології, де спілкуються із колегами та збагачують свої знання.

Для вас принципово, щоб вас лікували професіонали, закохані в свою справу, а лікування відбулося з максимальним комфортом? Варто спробувати NikaDent Family. Перший візит – консультація, тож запрошуємо!