Сучасні підходи до естетичного лікування зубів

Новітні технології дозволяють проводити ортодонтичне лікування за допомогою індивідуально розроблених кап – елайнерів, які встановлюються на зуби з метою виправлення нерівностей зубного ряду. Цей метод лікування не є універсальним. Він ефективний лише за наявності таких дефектів у пацієнта, як:

  • треми та діастеми до 4 мм;
  • скупченість зубів;
  • неправильне анатомічне розташування одиниць у ряду;
  • накладання зубів один на одного;
  • висування одного зуба вперед чи назад.

https://dentclub.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/ortodontia-prozr-kapy-2-1.jpg

Використання елайнерів для вирівнювання зубів є більш актуальним для підвищення естетики посмішки у простих клінічних випадках. За наявності поєднаних патологій прикусу, серйозних дефектів такі капи застосовуються лише в комплексі з іншими методами лікування.

Високоякісні стоматологічні послуги з ортодонтії надає стоматологічна клініка Ukrainian Dentist Club. Крім того, ця стоматологія надає послуги з чистки та відбілювання, пародонтології, імплантації зубів, хірургії та видалення зубів, протезування та лікування зубів у медикаментозному сні.

Які ортодонтичні капи використовують у стоматології

Якісні ортодонтичні капи випускаються кількома компаніями. Вони відрізняються як за виглядом, фізичними характеристиками, так і за якістю та комфортом носіння. Існує два типи елайнерів:

  1. Індивідуальні капи. Вони виготовляються відповідно до зліпка зубів пацієнта, який у період лікування потребує встановлення багатьох різних комплектів кап.
  2. Термопластичні капи – виготовлені з еластичного матеріалу. Перед одяганням їх треба нагріти, після чого на зубах вони швидко охолоджуються і щільно прилягають до зубів, створюючи тиск на них.

Якщо записатися до стоматологічної клініки Ukrainian Dentist Club на курс лікування елайнерами Crystal line від німецького виробника, – консультація буде безплатною. Це сучасна стоматологія (Київ), ціни в якій доступні більшості жителів та гостей столиці, а лікування – завжди високої якості.

Вартість встановлення елайнерів

Ціна такого ортодонтичного лікування залежить від багатьох чинників, але основними визначальними складовими вартості є кількість кап у наборі. Їх може налічуватися від 10 до 30 штук – все залежить від складності клінічного випадку та виробника конструкції.

На сайті клініки наразі діє акційна пропозиція. Залишайте заявку на курс лікування ортодонтичними капами – на них значно знижена ціна. Елайнери – це справжній порятунок для тих, хто потребує виправлення прикусу, але не бажає носити брекети.