Найкращі вправи від геморою

Ця тема не є однією з найпопулярніших у блозі. Це про твій анус. Геморой – це якась тема табу, про яку ніхто не любить говорити. Однак люди, які регулярно піднімають важкі речі, можуть бути більш схильні до цієї проблеми та мають вищий ризик розвитку геморою. Давайте поговоримо про найкращі вправи від геморою і про те, що ще можна зробити, щоб запобігти його появі. Детальніше: https://www.5692.com.ua/list/170409

Найкращі вправи від геморою

Вправи Кегеля

Існує безліч вправ, які можуть допомогти від геморою або навіть запобігти його появі. Одними з найпоширеніших вправ, які ви знайдете у всесвітній мережі, є вправи Кегеля. Ці вправи являють собою серію скорочень м’язів тазового дна, які чоловіки та жінки використовують, щоб зберегти здоров’я сечового міхура та кишечника. Кегеля також може допомогти покращити сексуальну функцію, посилюючи приємні відчуття та полегшуючи досягнення оргазму. Щоб зробити процедуру Кегеля, напружте м’язи навколо піхви та/або прямої кишки, ніби ви намагаєтеся зупинити потік сечі. Я просто намагаюся знайти будь-яке дослідження, яке підтверджує ідею запобігання геморою Кегеля. Однак це має певний сенс, і багато людей відчувають переваги вправ для тазового дна. Просто майте на увазі, що є також багато звітів про те, що чоловіки можуть перестаратися з цією вправою.

Багато пози йоги та вправи пілатесу зосереджені на області тазу та зміцнюють тазові м’язи.

Ходьба

Однією з найкращих вправ при геморої є ходьба. Ходьба допомагає покращити кровообіг і сприяє просуванню калу через кишечник. Тож прогулянка — чудовий спосіб допомогти вам сходити в туалет. 20-30-хвилинна прогулянка вранці принесе чудові результати. Звичайно, ви можете додати інші серцево-судинні вправи низької інтенсивності. Просто, мабуть, не щось таке, як їзда на велосипеді, яка змушує вас сісти. Особливо, якщо ви вже страждаєте від симптомів геморою.

Присідання (під час дефекації)

Нещодавно я написав статтю про азіатський сквот і про те, як він реалізується в азіатській культурі . Однією з речей, які я згадав, був азіатський туалет навпочіпки. Немає сидіння, просто дірка в підлозі, і вам доводиться присідати, щоб гадити. Це може допомогти зробити процес дефекації максимально легким. Уникнення сильних натискань, сидячи на унітазі, може допомогти запобігти геморою. Оскільки ви, ймовірно, не хочете мати велику діру у своїй ванній кімнаті, де ви та ваша родина робите «бізнес», спробуйте це тут!

«Сидяча ванна»

Це просто термін для сидіння в теплій воді. Це не може полегшити свербіж і подразнення навколо ураженої області (анальної області) і звільнити спазм м’яза анального сфінктера.

Чого слід уникати при геморої

Є кілька речей, яких вам слід уникати, якщо у вас геморой. Одне з найважливіших – не напружуватися під час користування ванною. Це може посилити ваш геморой і погіршити його. Тому одним із ваших головних цілей має бути добре проведений час в туалеті. Легше сказати, ніж зробити правильно. Як мені покращити свою «продуктивність стільця»?

Клітковина може бути однією з речей, які можуть допомогти. Клітковина – це тип вуглеводів, який міститься в рослинній їжі. Це має вирішальне значення для міцного здоров’я, оскільки допомагає підтримувати правильну роботу нашої травної системи. Загалом здорове харчування, достатня кількість води та відповідні фізичні вправи можуть дуже допомогти. Ходити в туалет має бути однією з ваших напружених справ,

Вам також слід уникати тривалого сидіння, оскільки це також може погіршити стан.

Висновок:  геморой не повинен бути проблемою на все життя.

Для людей з гемороєм силові тренування/тренування з власною вагою та аеробні вправи можуть бути потужними інструментами для лікування симптомів. Однак немає жодної вправи, яка б найкраще підходила всім. Найкращі вправи від геморою залежать від ваших індивідуальних симптомів і цілей. Поговоріть зі своїм лікарем або постачальником медичних послуг, якщо вам потрібне «поглиблене» лікування.