Варильні поверхні Ventolux – оптимальний вибір для вашої кухні

Варильна поверхня – один з основних приладів побутової техніки для кухні. З її допомогою можна легко приготувати будь-який кулінарний шедевр. Існує безліч типів варильних поверхонь. Вони можуть відрізнятися за типом підключення, кількістю конфорок та матеріалами. Яку поверхню обрати для себе та у чому між ними різниця – поговорімо далі.

Перше, на що варто звертати увагу при виборі варильної поверхні – це бренд побутової техніки. Цей прилад є одним з найнеобхідніших для кухні. Зазвичай, такі предмети купують на термін від 10 до 15 років, а отже, вони обов’язково мають бути надійними та потужними, щоб мати змогу слугувати впродовж тривалого терміну. Торгова марка Ventolux – один з перевірених брендів. Компанія випускає техніку з 2005 року й за цей час встигла завоювати прихильність і довіру споживачів. Ознайомитися з асортиментом варильних поверхонь Ventolux можна за посиланням: https://ventolux.ua/varil-n-poverhn.

646345bf688f1.webp

Поговорімо про основні відмінності поверхонь та як обрати серед них саму ту, що потрібна вам. Перш за все, варто визначитися з необхідною кількістю конфорок. Якщо ви готуєте нечасто і в маленьких об’ємах, зверніть увагу, до прикладу, на двоконфоркові поверхні. У такому разі, немає сенсу переплачувати за більший прилад.  У разі, якщо ви готуєте багато й у вас велика родина, не обійтися без чотириконфоркової варильної поверхні.

За типом підключення поверхні можуть бути газовими або ж індукційними. Існують також і комбіновані варіанти. Обирайте для себе газову варильну поверхню у разі, якщо ваш будинок має стандартне підключення до магістрального газу. До речі, такі поверхні дозволяють зекономити кошти, адже вони є найдешевшими у сегменті. Індукційна газова плита є дорожчою, проте, її ціна цілком окупається функціональністю. Така плита розігріває їжу дуже швидко через те, що її робоча поверхня знаходиться безпосередньо під посудом. Єдине, що потрібно врахувати – це купувати для такої поверхні посуд із плоским дном і здатністю намагнічування. Але, його зовсім не складно знайти – він є досить популярним.

Особливості варильних поверхонь Ventolux:

В модельному ряді представлені варіанти з різною шириною – на 30, 45, 60 і 75 см. Підбирайте розмір під власні кухонні меблі. У разі, якщо у вас вже є витяжка, враховуйте її розміри також. Ваша поверхня не має бути ширшою за витяжку. У протилежному випадку, остання може не повністю забезпечити поглинання запахів.

Усі поверхні мають спеціальну конструкцію. За допомогою неї, їх легко можна вбудувати у меблі. Варильні поверхні Ventolux виглядають в кухонному дизайні мінімалістично та органічно.

Матеріал поверхонь, що доступні до замовлення, може бути різним: скло, емаль, неіржавна сталь.

Всі газові моделі облаштовані системою газ-контролю. Це плюс для безпеки у вашому будинку.

На всі варильні поверхні з асортименту торгова марка Ventolux надає гарантію три роки.