Як скинути фото з айфона на комп’ютер

Легке завантаження фотографій з iPhone на PC або Mac, а також приховані способи передачі фотографій, про які Microsoft ніколи вам не розповість!

Що потрібно знати

 • Ви можете легко перенести фотографії з iPhone на ПК, імпортувавши їх у застосунок “Фото” в Windows, скинувши їх безпосередньо в папку “Зображення” за замовчуванням або завантаживши через бібліотеку “Фото” iCloud.
 • Зображення можна імпортувати з iPhone на Mac за допомогою функції передачі фотографій у застосунку “Фото” або за допомогою AirDrop.

Якщо ви хочете дізнатися, як перенести фотографії з iPhone на PC або Mac, у вас є безліч варіантів. Незалежно від того, чи хочете ви перенести фотографії з iPhone на Mac або перенести фотографії з iPhone на PC, цей процес не такий складний, як вам здається. Передача фотографій між пристроями Apple досить проста, а для власників ПК ми знайшли кілька простих методів (включно з рішеннями, які Microsoft не рекламує). Давайте розглянемо, як легко перенести фотографії з iPhone на комп’ютер!

Багато інших цікавих новин дивись на сайті https://theconnectedmedia.com.

Як перенести фотографії з iPhone на комп’ютер

Як завантажити фотографії з iPhone на комп’ютер у Windows 8

Якщо у вас ПК зі старішою версією Windows, функція Auto Play з’явиться під час під’єднання iPhone до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. На ПК з Windows 8 комп’ютер виявить пристрій і надасть спливаюче вікно з написом “Натисніть, щоб вибрати, що станеться з цим пристроєм”. Коли ви натиснете на це спливаюче вікно, ви побачите опцію “Імпорт фотографій і відео”, яка дасть змогу вам перенести фотографії та відео з iPhone на комп’ютер. Інша частина процесу повинна бути досить схожа на те, що продемонстровано нижче для Windows 10. Якщо ви сумніваєтеся, шукайте кнопку “Імпорт”!

Як імпортувати фотографії з iPhone на ПК у Windows 10

Якщо ви шукаєте найпростіший спосіб перенесення фотографій з iPhone на ПК (з додатковими деталями, які Microsoft не надає), ось як отримати фотографії з iPhone на ПК:

 1. Щоб перенести фотографії з iPhone на ПК, підключіть iPhone до комп’ютера Windows за допомогою USB-кабелю.
 2. На екрані iPhone з’явиться спливаюче вікно із запитанням, чи хочете ви дозволити комп’ютеру доступ до iPhone. Натисніть кнопку Дозволити.
 3. На комп’ютері Windows може автоматично запуститися додаток “Фото”. Якщо цього не сталося, запустіть програму Photos за допомогою меню “Пуск” або рядка пошуку Windows.
 4. Натисніть кнопку Імпорт у правому верхньому куті програми Фото.
 5. У випадаючому меню виберіть З пристрою USB.
 6. Якщо до комп’ютера під’єднано кілька USB-пристроїв, наприклад, флешка, вам буде запропоновано вибрати, з якого з них ви хочете виконати імпорт. Виберіть iPhone.
 7. Комп’ютер виконає пошук фотографій для імпорту, потім з’явиться вікно з новими фотографіями для передачі. Якщо додаток Photos завершує роботу на цьому місці, можливо, у вас звичайна помилка. Спробуйте альтернативний метод, зазначений у наступному розділі.
 8. Виберіть фотографії, які необхідно імпортувати.
 9. Щоб побачити, де будуть збережені фотографії, і змінити це місце, натисніть налаштування, представлені значком шестерні.
 10. У меню налаштувань імпорту ви побачите місце, куди будуть збережені фотографії, а також посилання Змінити пункт призначення імпорту, якщо ви хочете змінити місце збереження імпортованих фотографій iPhone на вашому комп’ютері.
 11. Натисніть кнопку Готово, щоб повернутися до екрана вибору зображень.
 12. Вибравши потрібні зображення, натисніть кнопку Імпорт.
 13. Після імпорту фотографії можна переглянути в меню “Колекції” додатка “Фото” або вибрати значок “Альбом” на лівій бічній панелі для перегляду конкретних альбомів.