4 поради, які збережуть вашу шкіру здоровою

Краса вашої шкіри залежить від безлічі факторів. Ваше харчування і спосіб життя не менш важливі, ніж процедури з догляду за шкірою, які ви використовуєте як щоденні ритуали. Догляд за шкірою і спосіб життя мають бути добре збалансовані і не порушувати бар’єр шкіри. Ви можете внести безліч змін до свого способу життя, які зроблять вашу шкіру більш блискучою і гладкою. Ось чотири поради, які вам варто взяти до уваги.

Умивайтеся

Перш за все, необхідно завжди стежити за чистотою і доглянутістю своєї шкіри. Перший крок на цьому шляху – правильне вмивання. Залежно від типу вашої шкіри існує безліч різних очищувальних засобів, які допоможуть вам досягти найкращих результатів. Як радять фахівці з догляду за шкірою Societe, найкраща формула – це поєднання натуральних інгредієнтів і процедур з останніми технологічними досягненнями. Однак не всі очищувальні засоби можуть допомогти вам, навіть якщо вони призначені для вашого типу шкіри. У цьому разі вам слід звернутися до дерматолога і дізнатися, яке рішення буде найкращим.

Крім того, коли ви миєте шкіру, ви миєте не тільки обличчя, а й усю шкіру на вашому тілі. Вкрай важливо мити її теплою, а не гарячою водою і використовувати не жорсткі, а м’які мийні засоби, які не подразнюватимуть шкіру. Крім того, коли ви миєте шкіру, стежте за тим, щоб мити її м’яко, а не скрабом.

Використовуйте сонцезахисний крем

Історія про SPF ніколи не застаріє, і ось чому. Сонце є одним із факторів, відповідальних за більшість проблем зі шкірою, від легких, таких як дрібні зморшки, до серйозних, таких як рак шкіри. Ось чому SPF відіграє вирішальну роль у догляді за шкірою. Протягом усього року ви повинні використовувати SPF для шкіри обличчя і тих ділянок, які найчастіше піддаються впливу сонця, наприклад, шиї та рук. Крім того, використання бальзамів для губ з SPF зменшить набряклість губ і захистить їх від несприятливих впливів.

Знижуйте стрес

Стрес є одним з основних чинників, що спричиняють появу прищів. Стрес може завдати шкоди всьому організму і системі, що може негативно позначитися на стані шкіри. Якщо ви зіткнулися з раптовими висипаннями на шкірі та проблемами, з якими ви ніколи не стикалися раніше, стрес – одна з причин, на яку слід звернути увагу. Добре відомо, що регулярна фізична активність впливає на ваше психічне здоров’я багатьма позитивними способами. Однією з переваг підвищеної фізичної активності є хороша гідратація, а ми всі знаємо, що хороша гідратація робить шкіру сяючою і пухкою.

Висипайтеся

Це більше, ніж просто денний сон. Вам необхідно налагодити правильний режим сну, якщо ви хочете, щоб ваша шкіра була зволоженою і здоровою. Оскільки наше тіло і розум відпочивають протягом ночі, у шкіри є достатньо часу, щоб відновитися і увібрати всі поживні речовини і позитивні частинки з вашої процедури з догляду за шкірою. Тому сон протягом семи-восьми годин на день, безумовно, принесе користь.

Доглядати за своєю шкірою просто необхідно. Насамперед, це ваш особистий щит від усіх зовнішніх впливів, і ви маєте бути впевнені, що він виконуватиме свою роботу належним чином і що щит не буде пошкоджений.