Модні тенденції у світі джинсів

Вироби з деніму не виходять з моди та стають кращим вибором для створення повсякденних аутфітів. Саме тому дизайнери приділяють багато уваги джинсам, пропонуючи нові фасони таких штанів. Якщо ви хочете обрати якісні жіночі джинси, на сайті у вас є можливість придбати якісні вироби за доступними цінами. Розглянемо, які ж моделі будуть в моді.

Популярні моделі та колірні варіації

Джинси є універсальними моделями, які будуть гарним вибором для сучасних модниць. Мабуть, такі предмети є в кожному гардеробі. З їх допомогою можна створювати базові образи, а також їх часто носять в офіс або на побачення. Серед актуальних трендів джинсів 2023 варто виділити наступне:

  • потертість чи рваність;
  • вільний силует;
  • наявність підкатів;
  • висока посадка;
  • прямий крій.

Варто звернути увагу також на колірні варіації джинсів. Зокрема, в моді не тільки класичні сині штани, але й чорні, білі, жовті, зелені, блідо-блакитні. Ви також можете обирати моделі, що вигоріли або потерлися.

Актуальні фасони джинсів

64c679fc7479c.webp

Як розповідають експерти українського виробника та постачальника модного жіночого одягу L’UREX, в 2023 році виділяють кілька найактуальніших фасонів джинсів.

Карго

В цьому році одними з найпопулярніших стають джинси карго, що заполонили майже весь світ. Вони характеризуються широкими штанинами, а також великими накладними кишенями на них. З їх допомогою можна створити розслаблений, цікавий образ на кожен день.

Прямі джинси

Це незмінна класика, тому вона ніколи не виходить з моди. З легкістю доповнюйте свій повсякденний образ прямими, класичними штанами. Вони можуть бути з підкатом чи без нього, рваними краями, високою посадкою. Дуже гарно поєднуються з футболками, топами, блузками, піджаками та іншим одягом. Носіть їх як з підборами, так і кросівками.

Джинси baggy

Ці моделі відрізняються мішкуватістю, широкими штанинами, середньою чи низькою посадкою. Вони виглядають досить цікаво, ніби на декілька розмірів більше. Їх можна поєднувати з топами, футболками, піджаками чи бомберами.

Завужені джинси

На модних показах 2023 року знову з’явилися завужені джинси. Ці моделі займають топові позиції, адже прекрасно виділяють стрункі ніжки дівчини. Обирайте як слоучі, так і джинси з застібками. Доповнюйте їх з укороченими жакетами, кофтами в стилі оверсайз, топами та довгими сорочками.

З високою талією

В цьому році приділіть більше уваги джинсам з високою посадкою. Вони будуть гарним вибором для створення красивих аутфітів. Доповнюйте свій стиль кроп-топами, блузками, футболками. Самі джинси можуть бути прямими чи широкими.

Також в моді залишаються моделі джинсів з низькою талією, розкльошеними штанинами, рваними краями.