Як полагодити лук у майнкрафті

Усі ми стикалися з розчаруванням, коли під час пригод у Minecraft ламається цінне спорядження. Лук не є винятком. Якщо ви задавалися питанням, як полагодити лук у Minecraft, зверніть увагу на цей короткий посібник!

Інші цікаві статті читай на сайті https://porinotee.com.

Як зробити стіл для ремонту лука в Minecraft

Ковадло необхідне для ремонту лука та іншого спорядження. Щоб виготовити ковадло самостійно, вам потрібно роздобути достатньо залізних злитків для створення трьох блоків заліза (це 27 злитків, оскільки для кожного блоку потрібно дев’ять) і ще чотири злитки в запасі.

Це може здатися великою жертвою, але ковадло неймовірно корисне. З його допомогою можна не тільки ремонтувати зброю та інші предмети, а й комбінувати чари і перейменовувати предмети.

Проте, якщо у вас немає часу на створення власного ковадла, ви можете знайти його в найближчому селі і просто розграбувати його своєю киркою. Вони ніколи не дізнаються, що їх вразило.

Ремонт лука в Minecraft

Усе, що вам потрібно зробити, це помістити лук у ковадло, а в другий слот – додатковий матеріал, з якого зроблені луки. Ковадло полагодить його і збереже всі чари, накладені на предмет.

Як альтернативу можна використовувати інший лук, а не збирати матеріали для ремонту міцнішого лука, оскільки їх досить просто дістати.

Якщо у вас є два зачаровані луки, що займають місце на складі, ви можете навіть об’єднати їхні чари за допомогою ковадла, створивши ще сильнішу зброю.

Інший варіант ремонту лука – через стіл ремесел, але мінус цього способу в тому, що зачаровані луки не можна полагодити таким чином.

Натомість, коли ви спробуєте відремонтувати лук, він перетвориться на звичайний лук з трохи збільшеною міцністю. Не найкращий компроміс.

Як відремонтувати лук нескінченності

Зачарування нескінченності дає змогу використовувати лук, не використовуючи жодної стріли. По суті, він має “нескінченну” кількість набоїв, але наявність цього зачарування на луці дає йому один істотний недолік.

Лук з нескінченністю не може також мати зачарування “Починка”, яке дозволяє ремонтувати його за допомогою XP. Ви все ще можете полагодити лук Нескінченності за допомогою ковадла, але матеріалів буде потрібно значно більше.

Зачарування “Нескінченність” вимагає великих витрат на ремонт, що збільшуються з кожним разом, а це значить, що після чотирьох ремонтів за допомогою лука і ковадла ваш лук “Нескінченність” більше не буде придатний для ремонту.

Краще просто створити новий лук і знову зачарувати його на нескінченність, якщо ви хочете відмовитися від необхідності носити з собою стріли. Хоча, якби ми були на вашому місці, ми б зробили лагодження лука і просто виготовляли стріли, зважаючи на те, наскільки поширеними є матеріали для їхнього виготовлення.