Прості поради для захисту шкіри дитини протягом усього року

Зміна погоди може негативно позначитися на ніжній шкірі дитини. Ось чому ті рум’яні щічки, які ви так любите, можуть швидко стати червоними, шкірястими і навіть обвітреними при зміні пір року. Отже, перш ніж вийти на вулицю, ось кілька порад щодо догляду за дитячою шкірою, щоб захистити вашого малюка від впливу сонця, сухості та багато іншого протягом усього сезону. Детальніше: https://vikna.if.ua/cikavo/130385/view

Використовуйте сонцезахисний крем для захисту шкіри дитини

Сонцезахисний крем – це те, про що багато хто думає тільки влітку, але його слід носити цілий рік, – говорить доктор Брайс Десмонд, дерматолог з лікарні Intermountain Alta View.

“Дослідження показують, що п’ять або більше сонячних опіків у віці до 20 років збільшують ваші шанси на меланому на 80%”, – говорить доктор Десмонд. «Це велика справа, особливо тут, у Юті, де ми, як правило, входимо до десятки лідерів із захворюваності на меланому по всій країні».

Ще одна причина наносити сонцезахисний крем щоразу, коли ваш малюк знаходиться на вулиці. Навіть узимку та навесні важливо захищати дітей від шкідливих сонячних променів. УФ-промені можуть проникати крізь хмари і навіть туман і відбиватися від таких поверхонь, як бетон, сніг, вода та пісок.

Сонцезахисний крем для дітей віком до шести місяців

Американська академія педіатрії (AAP) рекомендує наносити мінімальну кількість сонцезахисного крему з фактором захисту не менше 15 на відкриті ділянки тіла немовляти, такі як руки та обличчя, якщо захисний одяг недоступний. Але завжди намагайтеся тримати новонароджених подалі від прямих сонячних променів і одягайте їх у одяг, що захищає від сонця, наприклад, у капелюх та/або одяг із довгими рукавами.

Сонцезахисний крем для дітей віком від шести місяців

Наносите сонцезахисний крем на всі ділянки тіла, але будьте обережні довкола очей. Якщо дитині трапиться втирати сонцезахисний крем у вічі, використовуйте вологу тканину, щоб витерти очі та руки. Якщо виникає роздратування, шукайте марку сонцезахисного крему, до складу якої входить діоксид титану чи оксид цинку. І якщо з’являється висип, поговоріть зі своїм педіатром чи дерматологом.

Найбезпечніший сонцезахисний крем для дитини: хімічний проти фізичного сонцезахисного крему

Існує два різні типи сонцезахисних засобів: хімічні сонцезахисні засоби та фізичні сонцезахисні засоби.

Хімічний сонцезахисний крем вбирається в шкіру і там, де він поглинає УФ-енергію сонця і перетворює її на тепло, тому основні клітини шкіри не ушкоджуються. Фізичний сонцезахисний крем відмінно блокує шкідливі сонячні промені, але для дітей фізичний сонцезахисний крем може переноситися краще.

Фізичний сонцезахисний крем: тепер, якщо ви уявляєте собі рятівника з білим цинковим покриттям на носі, це не так уже й погано. “Фізичний сонцезахисний крем включає мікронізовані частинки цинку – це дуже маленькі частинки, тому ви можете втирати їх, і ви не отримаєте пастоподібну плівку на шкірі”, – говорить доктор Десмонд. І оскільки вони розташовуються на поверхні шкіри, а не всередині неї, вони відображають сонячне світло і не викликають сильної алергії у дітей з екземою або іншими чутливими захворюваннями.

Засоби для запобігання сухим потрісканим щікам та шкірі

Взимку і напровесні холодне і сухе повітря може позбавити шкіру вашої дитини її природної вологості, викликаючи розтріскування шкіри. І важливо відзначити, що шкіра, що потріскалася, — це не що інше, як суха шкіра, яка стала роздратованою. Якщо ви бачите сухі плями, лущення, почервоніння або лущення шкіри і задаєтеся питанням, що сталося. Ось кілька порад:

Накривайте: щоб уникнути впливу вітру та сухого повітря, прикривайте дитину якомога більшою частиною шкіри, коли виходите на вулицю.

Обмежте час ванни/душу. Якщо у вашої дитини виявляються ознаки сухої та потрісканої шкіри, спробуйте скоротити час та частоту прийняття ванни/душу. «Чим більше ми їх миємо, тим більше видаляються їхні натуральні олії, а це саме те, що їм потрібно, – більше олії та вологи», – каже доктор Десмонд. І не використовуйте гарячу воду з парою, оскільки вона може видалити натуральні олії зі шкіри. Витираючи малюка рушником, промокніть шкіру насухо, а не тріть. Це зафіксує воду. А для досягнення найкращих результатів наносите зволожуючий крем протягом двох хвилин після ванни/душу.

Зволоження: нанесення густого зволожуючого крему, такого як Eucerin, Aquaphor або вазелін, на шкіру вашої дитини, особливо на проблемні ділянки, такі як щоки та підборіддя, допомагає зменшити сухість або шкіру потріскану і служить бар’єром для додаткового впливу елементів. Уникайте зволожуючих засобів, що містять ароматизатори або спирт; однак, оскільки вони можуть спричинити подальше хвилювання.

Використовуйте зволожувач: сухе повітря Юти може бути жорстоким для ніжної дитячої шкіри, але ви можете підтримувати вологість повітря у вашому будинку за допомогою зволожувача.

Захистити ніжну шкіру вашої дитини від негоди може бути складним завданням, але при плануванні та підготовці ви можете допомогти своїй дитині повернутися до того, що у неї виходить найкраще – бути дитиною.