Які є переваги у безпружинних матраців

Деякі люди вже давно надають перевагу безпружинним матрацам замість пружинних. Інші — сумніваються в їхніх ортопедичних властивостях. На чиєму боці правда, та якими перевагами володіє дана продукція ми розповімо в цій статті. А якщо ви вже знайомі з такими виробами і бажаєте оновити спальне місце, на сторінці каталогу Матролюкс можна знайти багато цікавих та якісних моделей.

Для початку поговоримо про ортопедичні властивості безпружинних матраців. Адже це один з головних критеріїв вибору для покупців. Вироби мають високі показники ортопедичності, які досягаються завдяки варіативності внутрішнього наповнення. До складу продукції можуть входити різні матеріали в різноманітних варіантах поєднання. Кожен наповнювач володіє певними властивостями, котрими наділяє поверхню спального місця.

Усі існуючі безпружинні матраци поділяються на три види:

 • монолітні — всередині мають товстий шар одного наповнювача;
 • листкові — складаються з декількох наповнювачів, що чергуються;
 • змішані — до внутрішнього наповнення входить 3-4 матеріали, які можуть бути розташовані будь-яким чином.

Кожен з варіантів є доволі зручним, надійним та довговічним, тому підходить для комфортного сну.

Внутрішнє наповнення безпружинних матраців

До складу такої продукції входять спеціальні наповнювачі, які сприяють оптимальній підтримці тіла під час сну. Вони розроблені з урахуванням анатомічних особливостей людського тіла та його потреб.

Розглянемо найпопулярніші з них:

 • Кокосова койра. Цей наповнювач виготовляється з волокон кокосової шкаралупи. Він має високу щільність і забезпечує добру вентиляцію матраца. Кокосове волокно допомагає зробити матрац без пружин жорстким, але при цьому забезпечує достатню підтримку для тіла.
 • Натуральний латекс. Латекс виготовляється із натурального соку каучукового дерева. Він відомий своєю еластичністю та здатністю пристосовуватись до контуру тіла, надаючи приємну підтримку та сприяючи правильному розподілу ваги.
 • Піна з пам’яттю форми. Піна Memory Foam реагує на тепло тіла та підлаштовується під його форму, розподіляючи тиск рівномірно і забезпечуючи оптимальну підтримку для хребта та суглобів.
 • Пінополіуретан. Штучна піна, що добре пропускає повітря та володіє оптимальним балансом м’якості та пружності. Матеріал використовується для підвищення рівня комфорту спального місця.

Основні переваги безпружинних матраців

Безметалева конструкція робить безпружинні матраци дуже міцними і довговічними. Ці моделі особливо підходять для дітей, оскільки вони часто стрибають на ліжку, що може призвести до передчасного зношування пружинних моделей. Безпружинний матрац не заохочуватиме дітей стрибати, що є безпечнішим. Крім того, вони мають відмінні ортопедичні та анатомічні властивості, які досягаються завдяки варіативності наповнювачів. Для пар, де є значна різниця ваги, розроблені моделі з половинами різної жорсткості.

Основні переваги безпружинних матраців включають:

 • відсутність вібрацій, хвильового ефекту та скрипів;
 • правильна підтримка хребта, розслаблення м’язів та суглобів;
 • використання якісних наповнювачів і гіпоалергенність;
 • матраци з кокосом — оптимальний вибір для дітей;
 • невелика вага та зручність транспортування;
 • компактні футони та топери, які можна згортати в рулон.

У інтернет-магазині Матролюкс представлений широкий асортимент моделей безпружинних матраців. Ви можете скористатися фільтрами, щоб швидко підібрати потрібний варіант. Щоб замовити обрану модель, просто додайте товар до віртуального кошика або зателефонуйте за одним з контактних номерів телефону.